Hakkımızda


Aras Çevre Sağlık


HAKKIMIZDA

Aras Çevre Sağlık, uluslararası konumlarda, özellikle endüstriyel tesisler, gıda üretim ve işleme tesisleri, oteller, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları alanında uzmanlaşmış, bunların çevre zararlıları konusunda olası ve varolan sorunlarının ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü know how ve teknolojiler geliştirmiştir.

Şirketimiz, kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. Şirketimiz Zararlıları Engelleme, Kontrol Etme ve Çevre Sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup, verdiği hizmetlerinin kalitesi, sürekliliği, etkin servisi ile tanınmaktadır.

Aras Çevre Sağlık, müşteri odaklı tutum ve anlayışı benimsemekte, kullandığı farklı teknolojileri ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, en az oranda kullanılan kokusuz ilaçları ile müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya ve garantili hizmet vermeye yönelik çalışmaktadır.

Hizmetlerimizi sizlerin çalışma saatleri içerisinde, asla çalışmalaranızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Anlaşmalarımız periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen, Aras Çevre Sağlık, müşterilerinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeyi ve olası problemleri karşısında müşterilerine ücretsiz servis verme yolunu benimsemektedir.

Aras Çevre Sağlık, felsefesinde koşulsuz müşteri mutluluğu ve tatmini yer almaktadır. Bu amaca yönelik olarak müşteri şikayetleri çalışmalarımızda daima ” ilk öncelik ” oluşturmaktadır.

” Çevre ve İnsan Dostu ” yaklaşımı ile her türlü alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere de daha kaliteli, standart ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır.